Witamina B17 w pestkach moreli

„Każdy powinien wiedzieć, że większość oficjalnych badań przeciw rakowi to wielkie oszustwa” – dr Linus Pauling dwukrotny laureat Nagrody Nobla.

pestki2Witamina B17, amigdalina albo letril – to różne nazwy tej samej naturalnej substancji. Najpierw znaleziono ją w jądrach pestek moreli potem stwierdzono, że występuje aż w 1200 gatunkach różnych roślin. Najwięcej jednak w pestkach popularnych owoców  takich jak morele, brzoskwinie, nektarynki, śliwki, jabłka, gruszki, wiśnie czy czereśnie. Owoce należy spożywać w całości wraz z nasionami.
Pestka z moreli zawiera witaminę B17, która leczy nowotwór w 100% przypadków. W tym jego najbardziej złośliwe odmiany – twierdził dr Ernesto Corntrera, który w swojej klinice wyleczył z raka wiele tysięcy pacjentów. W przypadku zapobiegania chorobom nowotworowym dr Corntrera uważał, że witamina B17 w formie naturalnej np pestki moreli jest lepsza od jej oczyszczonej wersji – tabletek. Dr Ernesto prowadził swoją klinikę w Meksyku tak samo jak dr Max Gerson.  Większość klinik, w których leczy się raka metodami niekonwencjonalnymi znajduje się właśnie w Meksyku. FDA nie zatwierdziło leczenia raka witaminą B17!! Lekarstwo na raka, które znajduję się w pestkach?  Jak mogliby zatwierdzić coś co nic nie kosztuje.  Letril jest naturalną substancją tak samo jak zioła – nie można jej opatentować, nie można więc na niej zarobić.   Mało tego witamina B17 została nie tylko odrzucona, ale i nielegalna!!

Skuteczne leczenie witaminą B17 udowodniono w niezależnych badaniach w ponad 20 krajach. Zarówno w przypadku ludzi  jak i zwierząt skuteczność wyleczeń sięga prawie 100 % pod warunkiem, że pacjent wcześniej nie został osłabiony naświetlaniem lub chemioterapią. Istnieją jednak udokumentowane przypadki cudownego uleczenia nawet po chemii. Podstawowym argumentem przeciwko B17 jest twierdzenie, iż letril zawiera silnie trujący cyjanek ( podobnie jak witamina B12 również zawiera cyjanek, ale bez problemu można ją kupić w aptece). Kiedy nasze babcie robiły kompoty, owoce były z pestkami – dostarczały nieświadome witaminę B17. Kiedy nasze mamy robiły kompoty, pestki były już wyjmowane. Owego czasu bardzo głośno zrobiło się na temat cyjanku w pestkach. Fałyszywa informacja napłyneła oczywiście z Ameryki. Zresztą w Polsce nie możemy kupić czystej witaminy B17 w żadnej aptece. Moi znajomi zrobili nawet mały test…  poszli do apteki zapytać farmaceutkę o czystą witamine B17 leatril. Kobieta zrobiła wielkie oczy, zdenerwowała się i skomentowała, że apteka nie ma obowiązku posiadać na miejscu takiej witaminy, że jest ona bardzo droga i po co im w ogóle tą witamina…?!?
Jak działa witamina B17?  Witamina B17  gdy dostanie się do ludzkiego organizmu rozchodzi się po wszystkich komórkach zarówno zdrowych jak i chorych. W zdrowej komórce zamienia się w glukozę. W rakowej uwalnia cyjanek oraz aldehyd benzoesowy – równie silna trucizna. Te dwie trucizny niszczą komórkę rakową nie naruszając zdrowych. Nasi dziadkowie jedli jądra pestek znacznie częściej. W ich diecie również znajdowała się  tak rzadko używana przez współczesnych kasza jaglana (bezglutenowa – pyszna;))  zwierającą B17. Do chleba dodawali ziarno lnu również zawierające letril. Spożywali mleko i mięso zwierząt, które jadły trawę zawierającą B17. Współczesne odmiany traw zostały tak genetycznie zmienione, że całkowicie pozbawiono je letrilu!!

pestki
Wprowadziłam pestki moreli do mojej diety rok temu, cyjankiem się nie zatrułam 🙂 Wprowadziłam je również do diety moich rodziców. Moja znajoma miała wyczuwalne guzki na piersiach (podobno nie były groźne), ostatnio pochwaliła mi się, że wszystkie guzki jej zniknęły. Ja jestem pewna, że pomogły jej pestki 🙂 Mają bardzo gorzki smak i to chyba jedyny minus. Przypominają smak migdała wymieszanego z pestką jabłka. Wcześniej próbowałam rozbić pestkę moreli żeby wydobyć jej jądro ale z marnym skutkiem. Pestki nie są drogie i z łatwością idzie je kupić przez internet albo w sklepach ze zdrową ekologiczną żywnością. Jak mawiał Hipokrates lepiej zapobiegać niż leczyć i ja się tym kieruje. 

Wiedza dla wytrwałych

Świat bez raka – opowieść o witaminie B17

I kilka super filmów o leczeniu raka po angielsku


źródła:

gerson
http://www.worldwithoutcancer.org.uk/

http://amigdalina.com.pl/

Advertisements

One response to “Witamina B17 w pestkach moreli

  1. Kapsaicyna, Amigdalina (Witamina B-17) i inne naturalne metody leczenia nowotworów. Zapraszam do kontaktu, to nic nie kosztuje, opisy kuracji otrzymujesz GRATIS: didiidexter@o2.pl

Leave a Reply ✿ Dodaj komentarz

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s